Финалниот трејлер за „Godzilla: King of the Monsters“

Објавен е финалниот трејлер за „Godzilla: King of the Monsters“ чија премиера е закажана за 31 мај. Главните улоги ги толкуваат Вера Фармига, Мили Боби Браун, Кен Ватанабе, Кајл Чендлер, Чарлс Денс и други.​ 

Филмот е во режија на Мајкл Доерти, а новиот трејлер прикажува нови сцени кои откриваат интересни детали

реклама

Филм & ТВ

Сѐ што е погрешно со „Rush Hour“

Read more

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Read more

Ова беа најгледаните серии на Netflix за време на карантинот

Read more

Погледнете како изгледа снимањето на филмот „Avatar 2“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Како изгледа процесот на создавање вакцина за COVID-19?

Read more
play_arrow

Сѐ што е погрешно со „Rush Hour“

Read more
play_arrow

УФЦ рекорди: Најбрзите победи во историјата

Read more
play_arrow

Колку се разликува баварскиот од германскиот јазик?

Read more
play_arrow

Домашен тренинг: Кардио вежби за ефективно слабеење

Read more
play_arrow

Пингвини во посета на музеј

Read more
play_arrow

Полнење гориво 6.000 метри на небото

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Read more
play_arrow

Њујорчани, претеравте!

Read more
play_arrow

Раперот Свормз удри во автобус и го уништи неговото Ferrari

Read more
play_arrow

Лесни вежби за истегнување на телото

Read more
play_arrow

Ја избричи брадата по 10 години и ја шокираше сопругата

Read more