Искрен трејлер за Spider-Man: No Way Home

Најновиот филм за Спајдермен излезе во декември и дури сега дочека да добие искрен трејлер.

Базиран на ликот Спајдермен од стриповите на Marvel, филмот е продолжение на „Spider-Man: Homecoming“ (2017) и „Spider-Man: Far From Home“ (2019), или вкупно 27. филм од Marvel Cinematic Universe.

Режијата е на Џон Вотс, сценариото на Крис МекКена и Ерик Сомерс, а во главната улога како Спајдермен, односно Питер Паркер, се појавува Том Холанд.

реклама

Филм & ТВ

Топ 10 хорори кои морале да претрпат цензура

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Топ 10 пати кога The Simpsons добија тужби

Read more

Во претстојната епизода конечно ќе се открие како The Simpsons ја предвидуваа иднината

Read more

Нови видеа

play_arrow

Топ 10 хорори кои морале да претрпат цензура

Read more
play_arrow

20-минутни вежби за задник со Памела Рајф

Read more
play_arrow
Раѓањето и смртта на еден планетарен систем

Раѓањето и смртта на еден планетарен систем

Read more
play_arrow

Како најлесно да ги средите каблите во домот?

Read more
play_arrow

Топ 10 пати кога The Simpsons добија тужби

Read more
play_arrow

Што сè можете да направите со паста за заби?

Read more
play_arrow

Најчести митови за алфа мажите

Read more
play_arrow
Шпански омлет за совршен појадок

Шпански омлет за совршен појадок

Read more
play_arrow
Храна за слабеење: Шест рецепти за појадок со малку јаглехидрати

Храна за слабеење: Шест рецепти за појадок со малку јаглехидрати

Read more
play_arrow

Топ 10 грешки во Harry Potter филмовите

Read more
play_arrow

15 најголеми древни битки во историјата

Read more
play_arrow

Инструменталниот бенд Zulu 3.4 објави нов видео-запис

Read more