Искрен трејлер за „Wonder Woman 1984“

Суперхеројската акција „Wonder Woman 1984 ги надмина очекувањата и постави рекорд низ светот со големата гледаност и достапноста во првите 24 часа од прикажувањето. 

Екипата на Screen Junkies по барање на гледачите објави искрен трејлер за „Wonder Woman 1984“.

Погледнете го видеото.

реклама

Филм & ТВ

Кира Најтли: Не сакам да снимам секс сцени во филмови режирани од мажи

Read more

Официјален трејлер за хоророт „Wrong Turn“

Read more

Ова е трејлерот за новиот филм „Godzilla vs. Kong“

Read more

Топ 20 лоши филмови кои успеаја на бокс-офисот

Read more

Нови видеа

play_arrow

Полицајци на ролерки – Пакистан има ново оружје против криминалците

Read more
play_arrow

Ова е трејлерот за новиот филм „Godzilla vs. Kong“

Read more
play_arrow

10 фудбалски легенди кои уште активно играат

Read more
play_arrow

Како изгледа денес пазарот во Вухан од каде почна короната?

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за новата игра „Resident Evil Village“

Read more
play_arrow

Скијање без граници, фејл компилација

Read more
play_arrow

Топ 10 хорор видеоигри за 2021

Read more
play_arrow

Како ќе биде запаметен Месут Озил во Арсенал?

Read more
play_arrow

Ова се најлошите трансфери што ги договорил Жозе Мурињо

Read more
play_arrow

Научете како да играте шах за помалку од 10 минути

Read more
play_arrow

Прошетка со Елон Маск низ канцелариите на SpaceX     

Read more
play_arrow

Креативни начини како да ја организирате кујната

Read more