Истиот подрум, нова генерација: Погледнете го трејлерот за That ’90s Show

Netflix конечно објави тизер трејлер за продолжението на серијата „That ‘70s Show“.

Истиот подрум, истиот пар Форман, но сосема нова деценија и генерација.

Netflix денеска го објави тизер трејлерот за That ’90s Show, долго очекуваното продолжение на популарната ситком серија That ‘70s Show.

Новата серија ги враќа Куртвуд Смит и Дебра Џо Руп како омилениот пар Ред и Кити, овојпат како дедо и баба кои ќе се справуваат со нова генерација тинејџери кои голем дел од времето ќе поминуваат во нивниот дом во Поинт Плејс, Висконсин.

Основната структура на That ‘70s Show останува главно недопрена, дури и ако ѕвездите Ештон Качер, Мила Кунис, Лора Препон, Тофер Грејс и Вилмер Валдерама од оригиналната серија ќе се појават само во една од десетте епизоди на новата серија.

Remote video URL

Подмладокот во That ’90s Show го сочинуваат Кали Хаверда како внуката Леа Форман, заедно со идните ѕвезди Ешли Ауфдерхајд, Максвел Донован, Мејс Коронел, Рејн Дои, Сем Морелос и Андреа Андерс.

Новата серија е дело на креаторите на оригиналната, Бони и Тери Тарнер, овојпат со ќерка им Линдзи Тарнер, заедно со извршниот продуцент Грег Метлер.

That ’90s Show ќе биде премиерно прикажана на Netflix на 19 јануари 2023 година.

Тагови
реклама

Сурови до коска: Хороскопски знаци кои исчезнуваат без збор

Read more

Цвеќе кое е одлично против мувла, го чисти и воздухот, го препорачува и НАСА

Read more

Хачанов го советува Циципас: Ако сакаш да го победиш Ноле...

Read more

Тајните на женското задоволство: Какви оргазми се бран, вулкан и лавина?

Read more

Филм & ТВ

Искрен трејлер за Star Wars спиноф серијата Andor

Read more

Животната приказна на актерот Един Хасановиќ: Од бегалец до номинација за Оскар

Read more

Почна снимањето на реалното шоу Squid Game – натпреварувач изнесен на носилки

Read more

Реге-Жан Пејџ е најубав маж во светот

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Искрен трејлер за Star Wars спиноф серијата Andor

Читај повеќе
  • play_arrow

Животната приказна на актерот Един Хасановиќ: Од бегалец до номинација за Оскар

Читај повеќе

Почна снимањето на реалното шоу Squid Game – натпреварувач изнесен на носилки

Читај повеќе

Реге-Жан Пејџ е најубав маж во светот

Читај повеќе

Најубавите цитати од Тоше Проески за љубовта и животот

Читај повеќе

Зошто ниту една жена не е номинирана за Најдобар артист на БРИТ наградите годинава?

Читај повеќе
  • play_arrow

10 најголеми скандали на „Американски идол“

Читај повеќе
  • play_arrow

Се појави снимка на која свекрвата ја напаѓа Шакира, фановите згрозени

Читај повеќе
  • filter

25 јануари 1981, роден е Тоше Проески

Читај повеќе