Кристен Стујарт се бори со морско чудовиште во трејлерот за „Underwater“

Вампири, духови и сега морско чудовиште? Изгледа дека не постои чудовиште против кое актерката Кристен Стујарт не може да се бори. Во најновиот филм „Underwater“ таа е соочена со нова опасност, овој пат на дното на океан.

Дејството во филмот е околу група научници кои се наоѓаат на дното на океанот и преживуваат земјотрес во кој нивната лабораторија е уништена. По излегувањето од неа се соочуваат со нова опасност, морско чудовиште.

Филмот е во режија на Вилијам Јубенк, а во главните улоги, покрај Стујарт, се појавуваат Винсен Касел, Џесика Хенвик и Џон Галагер Џуниор.

Премиерата е закажана за 10 јануари 2020 година.

реклама

Филм & ТВ

Римејкот на „Fresh Prince Of Bel-Air“ е во подготовки и не е каков што очекувате

Read more

Сè што е погрешно со „Hustlers“

Read more

Disney го згасна брендот „20th Century Fox“

Read more

Искрен трејлер за „Starship Troopers“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Готово за 10 минути: Четири рецепти за брз ручек

Read more
play_arrow

Седум фудбалски менаџери кои воделе клуб и репрезентација истовремено

Read more
play_arrow

Разумни трансфери: Барселона

Read more
play_arrow

Сè што е погрешно со „Hustlers“

Read more
play_arrow

Пронајдена карстна дупка каде терористите на ИСИС фрлале тела

Read more
play_arrow

10 фудбалски легенди кои ќе се пензионираат до следната сезона

Read more
play_arrow

Што ќе се случи ако не јадете ништо цели седум дена?

Read more
play_arrow

Несекојдневна глетка: „Стампедо“ од делфини во Калифорнија

Read more
play_arrow

Проверете си го знаењето: Ова се седумте најчести научни урбани митови

Read more
play_arrow

Зошто смртоносни вируси преминуваат од животни на луѓе?

Read more
play_arrow

Десетте најпонижувачки порази во историјата на Лигата на шампиони

Read more
play_arrow

Како да го зголемите нивото на тестостерон на природен начин?

Read more