Лејди Гага демантира бременост: Само сум лоша во теретана

Откако неодамна во медиумите и на социјалните мрежи се појавија гласини за нејзина бременост, Лејди Гага реши да проговори.

Имено, пејачката за време на викендот се појави заедно со партнерот Мајкл Полански на пробата за свадбата на нејзината сестра, а ден подоцна и на свадбата.

Лејди Гага за свадбената проба на нејзината сестра носеше тесен црн фустан каде што беше нагласен нејзиниот стомак, поради што многумина се посомневаа дека е бремена.

Но, Лејди Гага ги демантираше гласините преку нејзиниот профил на TikTok.

„Не сум бремена, само лоша сум во теретана“, напиша таа во описот на видеото додека се насмевна пред камерата.

@ladygaga

register to vote or check if you're registered EASILY at www.headcount.org

♬ I AM THE AESTHETIC _yaesthetician - yas 💚🌻🍭🫧

Инаку, пејачката претходно за медиумите изјави дека еден ден би сакала да стане мајка.

За потсетување, Лејди Гага е во врска со Мајкл Полански од 2019 година, иако официјално ја објавија својата врска во 2020 година. Иако во март 2023 имаше гласини дека ја прекинале врската поради несогласувања околу бракот и децата, сепак тие ги демантираа гласините во октомври истата година.

Тагови
реклама

Како да се ослободите од мувлата што се лепи на силиконот во веце?

Read more

Што да направите во случај да ви прегрее моторот на автомобилот?

Read more

Колку чекори дневно треба да правите за да бидете фит?

Read more

Сите ајкули тестирани на кокаин во Бразил биле позитивни

Read more

Музика

Лејди Гага демантира бременост: Само сум лоша во теретана

Read more

Балканско-Кавкаска песна на Евровизија

Read more

По петгодишна пауза се активира Plavi orkestar

Read more

Јавно распоредување - неофицијалната комунистичка химна на Источна Германија

Read more
 

Видео

Како астронаутите јадат, пијат и спијат во вселената?

Како астронаутите јадат, пијат и спијат во Меѓународната вселенска станица?

Читај повеќе
  • play_arrow

Смешки колку сакаш - фејл компилација

Читај повеќе
  • play_arrow

Како ќе изгледа Земјата за 10.000 години?

Читај повеќе
  • play_arrow

Не си играј со времето: Фејл компилација

Читај повеќе
  • play_arrow

Глупави американски фејлови

Читај повеќе
  • play_arrow

Лејди Гага демантира бременост: Само сум лоша во теретана

Читај повеќе
  • play_arrow

Балканско-Кавкаска песна на Евровизија

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл-компилација очекувања наспроти реалност

Читај повеќе
  • play_arrow

По петгодишна пауза се активира Plavi orkestar

Читај повеќе