Најдобрите и најлошите краеви на популарни ТВ-серии

Секој човек кој посветил време, енергија и емоции на гледање серија од првата до последната епизода, без разлика за колку сезони станува збор, знае колкава е возбудата од чекањето на финалето и разврската на дејството.

Во текот на серијата формираме мислења, имаме омилени и омразени ликови и секако, своја претпоставка за идеалниот крај на приказната.

Бидејќи финалето на „Game of Thrones“, една од најгледаните серии на сите времиња, потресе многу фанови, да се потсетиме на некои други потресни краеви на серии, добри и лоши.

Дали имате предлози за двете категории? Кажете ни во коментар.

реклама

Филм & ТВ

Бекинсејл: Излегувам со помлади момчиња за да ве нервирам

Read more

[КАЈГАНА препорака] Што да гледате на Netflix во јули?

Read more

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Read more

Тамара, Љубо и Атанас од „Медена земја“ ќе одлучуваат за Оскарите догодина

Read more

Сцена

  • play_arrow

Далај Лама објави нова песна

Читај повеќе

Бекинсејл: Излегувам со помлади момчиња за да ве нервирам

Читај повеќе
  • play_arrow

[КАЈГАНА препорака] Што да гледате на Netflix во јули?

Читај повеќе
  • play_arrow

Виери, Вентола и Адани снимија песна

Читај повеќе
  • play_arrow

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Читај повеќе
  • play_arrow

Дуа Липа сака да сними дует со Мадона

Читај повеќе

Тамара, Љубо и Атанас од „Медена земја“ ќе одлучуваат за Оскарите догодина

Читај повеќе
  • filter

Како изгледаат денес актерите од „50 First Dates“?

Читај повеќе
  • play_arrow

Погледнете го трејлерот за „Cursed“ - новата серија на Netflix

Читај повеќе