Новиот трејлер за „Men In Black: International“ открива интересни сцени

Објавен е втор трејлер за „Men In Black: International“ кој открива нови, интересни сцени со Крис Хемсворт и Теса Томпсон како агенти кои ловат вонземјани чија специјалност е менување облици.

Новиот трејлер открива детали за потеклото на агентот М (Томпсон), нејзината мисија да ги пронајде MiB и да стане дел од тимот. Таа успева во тоа и заедно со агентот Х е на мисија во Лондон.

Филмот е во режија на Ф. Гери Греј (The Fate of the Furious), а во останатите улоги се појавуваат Ребека Фергусон, Лиам Нисон, Ема Томпсон и други. Премиерата е закажана за 14 јуни.

реклама

Филм & ТВ

Шенон Доерти: Ќе снимам видео за да се збогувам со најблиските

Read more

Топ 10 најдобри шпански серии на Netflix кои мора да ги гледате

Read more

„His House“ - новиот трилер на Netflix

Read more

Топ 20 филмови што ги надминаа очекувањата

Read more

Нови видеа

play_arrow

Она кога сред вожња ќе ти излезе метеор

Read more
play_arrow

Зошто системот на позајмици на Челси функционира?

Read more
play_arrow

Audi: Иднината е во ставот

Read more
play_arrow

Најдобрите голови од Ла Лига во септември од 2006 до 2020 година

Read more
play_arrow

„His House“ - новиот трилер на Netflix

Read more
play_arrow

Најдобриот рецепт за печени ракчиња на скара

Read more
play_arrow

Топ 20 филмови што ги надминаа очекувањата

Read more
play_arrow

Извлечени 5.000 парчиња муниција од потонат брод од Втора светска војна

Read more
play_arrow

Каде му „запна“ на Пеп во Манчестер Сити?

Read more
play_arrow

Рецепт на денот: Мини-пици за целото семејство

Read more
play_arrow

Тим на Отпишаните: Играчи од кои клубовите требаше да се ослободат летово

Read more
play_arrow

Како да снимате подолги видеа на Instagram Reels?

Read more