Објавен трејлер за цртаниот „Super Mario Bros.“

Објавен е трејлер за новиот цртан филм „The Super Mario Bros.“ Од видеото може да се слушне музиката што ја паметат претходните генерации од некогаш многу популарната игра.

Во трејлерот се вклучени омилените ликови од видеоиграта. Крис Прат го позајмува гласот на Марио, додека Ања Тејлор-Џој го позајмува гласот на принцезата Праска. Чарли Деј го позајмува гласот на Луиџи.

Новиот трејлер е објавен еден месец откако обожавателите имаа можност да го погледнат тизерот што се појави на интернет.

Премиерата е закажана за 7 април 2023 година.

Remote video URL
Тагови
реклама

Дијагнозата на рак повеќе не е смртна казна, 60% од случаите немаат јасна причина

Read more

Кина се закани дека ќе преземе акција откако САД го соборија балонот

Read more

Twitter пукна од смеа за фотката на Ендрју Тејт со коса

Read more

Синоќа се случи еден од најспектакуларните нокаути досега

Read more

Филм & ТВ

Режисерот на The Last of Us: Ги намамив луѓето да гледаат геј романса

Read more

Официјален трејлер за Murder Mystery 2 со Џенифер Анистон и Адам Сендлер

Read more

Frasier се враќа - почна снимањето на спиноф серијата

Read more

Памела Андерсон најсензуалното искуство го доживеала со 80-годишен Аргентинец

Read more
 

Сцена

Селена Гомес покажа како изгледа без шминка

Читај повеќе
  • play_arrow

Обожавателите ја изненадија Шакира на 46-тиот роденден

Читај повеќе
  • play_arrow

Зошто ги обожаваме одмаздничките песни посветени на бившите?

Читај повеќе
  • play_arrow

Режисерот на The Last of Us: Ги намамив луѓето да гледаат геј романса

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за Murder Mystery 2 со Џенифер Анистон и Адам Сендлер

Читај повеќе

Frasier се враќа - почна снимањето на спиноф серијата

Читај повеќе

Памела Андерсон најсензуалното искуство го доживеала со 80-годишен Аргентинец

Читај повеќе
  • play_arrow

Бен Афлек фатен на снимка како ѝ се правда на Џеј Ло: Не сум пиел

Читај повеќе

Болдвин не ги следел вежбите за ракување со револвер - зборувал на телефон

Читај повеќе