Официјален трејлер за хоророт „The Black Phone“

Во режија на Скот Дериксон наскоро доаѓа хорор филмот „The Black Phone“.

Итан Хок го глуми ликот на серискиот убиец на деца, а дејството на филмот е сместено во прегрдаијата на Колоради во 70-тите години на минатиот век.

Филмот е снимен според истоимената книга од Џо Хил.

Премиерата во САД ќе биде на 4 февруари наредната година. Филмот беше беше прикажан кон крајот на септември на филмскиот фестивал Fantastic Fest во Тексас.

Remote video URL
Тагови
реклама

Автомобилските клучеви имаат опција која ретко кој ја знае

Read more

Бил Клинтон хоспитализиран, сместен е на интензивна нега

Read more

Ќе блесне како нова: Трик како да исчистите када за само неколку минути

Read more

Дали знаете зошто во супермаркетите нема прозорци?

Read more

Филм & ТВ

Рекламниот спот за „Зоки Поки“ на РТС

Read more

Холивудски џентлмен - Кијану Ривс никогаш не ги допира жените со кои се фотографира

Read more

Бил Козби се соочува со нова тужба за силување

Read more

Тони Колет и Моника Белучи во комедија за мафијата

Read more
 

Сцена

Адел: Сакам да му објаснам на син ми зошто му го уништив целиот живот за мојата среќа

Читај повеќе
  • play_arrow

Рекламниот спот за „Зоки Поки“ на РТС

Читај повеќе
  • filter

Холивудски џентлмен - Кијану Ривс никогаш не ги допира жените со кои се фотографира

Читај повеќе
  • play_arrow

„Easy On Me“: Слушнете ја новата песна на Адел

Читај повеќе

Бил Козби се соочува со нова тужба за силување

Читај повеќе

Тони Колет и Моника Белучи во комедија за мафијата

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за хоророт „The Black Phone“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „Squid Game“

Читај повеќе
  • play_arrow

Истата маска, нови актери – погледнете го трејлерот за новиот „Scream“

Читај повеќе