Официјален трејлер за новата вселенска серија Constellation

„Constellation“ е американска психолошки трилер серија снимана во Финска во режија на Питер Харнес. Првите три епизоди ќе се емитувата на 21 февруари на Apple TV+. Го главните улоги се шведската актерска Нооми Рапас, Англичанецот Џејмс Д'Арси и Американецот Џонатан Бенкс.

Џо се враќа на Земјата по катастрофа во вселената и открива дека ѝ недостасуваат делови во животот, па тргнува да ја открие вистината за скриените тајни на патувањето во вселената и да го врати она што го изгубила.

реклама

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Анистон изненади со изгледот на насловна: Како толку се подмлади?

Read more

Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум ве носат на Месечината во филм за настанот од 1969

Read more

Зошто HBO се откажа од спин-оф серијата за Џон Сноу?

Read more

Нови видеа

play_arrow
Четири типа на пријатели

Четири типа на пријатели кои сите ги имаме

Read more
play_arrow

Како беше на скопското дерби Работнички - Вардар?

Read more
play_arrow

Како туната од морските длабочини стигнува до нашите чинии?

Read more
play_arrow

Топ 15 неверојатни полициски возила

Read more
play_arrow

Неверојатниот подем на аутсајдерот Брест

Read more
play_arrow

Прв трејлер за романтичната комедија Mother of the Bride

Read more
play_arrow

Грешки поради кои трицепсите не растат

Read more
play_arrow

7 клупски сезони што ветуваа многу, а завршија катастрофално

Read more
play_arrow
Дали магнезиумот помага за слабеење?

Дали магнезиумот помага за слабеење?

Read more
play_arrow
10-минутни вежби за дефинирани стомачни мускули

Вежби за дефинирани стомачни мускули

Read more
play_arrow

Дали фудбалот стана полош?

Read more
play_arrow

8 работи кои никој не ви ги кажува за постот

Read more