Официјален трејлер за трилер серијата „Stay Close“

„Stay Close“ е британски минисеријал базиран врз истоимениот роман на Харлан Кобен од 2012.

Режијата е на Даниел О'Хара, а сценариото на самиот писател Кобен. Во главните улоги се појавуваат Кап Џамбо, Џејмс Несбит, Ричард Армитаџ, Еди Изард, Џо Џојнер, Јусеф Керкур, Сара Париш и Даниел Френсис.

Во 2018 година Кобен потпиша петгодишен договор со Netflix за 14 од неговите романи да бидат претворени во серии, а тој да биде продуцент на сите. Веќе беа екранизирани „Safe“, „The Stranger“, „The Woods“ и „The Innocent“.

Remote video URL

Премиерата е закажана за 31 декември на Netflix.

Тагови
реклама
Шакира најпопуларна на YouTube во 2017 година

Шакира најпопуларна на YouTube во 2017 година

Read more
Ал Пачино и 7 нови холивудски ѕвезди се приклучија на новиот филм на Тарантино

Ал Пачино и 7 нови холивудски ѕвезди се приклучија на новиот филм на Тарантино

Read more
Audi: Ќе покажеме како ќе изгледа автомобил без управувач

Audi: Ќе покажеме како ќе изгледа автомобил без управувач

Read more
Две награди за „Кривогаштани промет“

Две награди за „Кривогаштани промет“

Read more

Филм & ТВ

Новата хит серија на Netflix растура, фановите предупредуваат: Не е за секого

Read more

Џеф Безос ги објави насловот и трејлерот за серијата „The Lord of the Rings“

Read more

Џим Кери наполни 60 години и порача: Стар сум, ама секси

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Боно призна: Се срамам од повеќето песни на U2

Читај повеќе
  • play_arrow

Новата хит серија на Netflix растура, фановите предупредуваат: Не е за секого

Читај повеќе
  • play_arrow

Џеф Безос ги објави насловот и трејлерот за серијата „The Lord of the Rings“

Читај повеќе
  • play_arrow

Џим Кери наполни 60 години и порача: Стар сум, ама секси

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Брус Спрингстин е најплатениот музичар во 2021

Читај повеќе
  • play_arrow

Наскоро на Netflix уште една корејска серија, овој пат за зомби апокалипса

Читај повеќе

Селин Дион ја откажа светската турнеја

Читај повеќе
  • play_arrow

Бокс-офис: „Scream“ го симна „Spider-Man: No Way Home“ од врвот

Читај повеќе