Она кога ќе заборавиш да облечеш панталони додека известуваш во живо

И додека повеќето луѓе се во карантин и работат од дома, може да се опуштат колку толку во домашни услови, за разлика од оние кои секој ден заминуваат на работа. Но, кога на репортер ќе му се случи да заборави да облече пантолони додека зборува во живо, не е баш пријатно.

Барем не на гледачите. Репортерот Вил Рив од ABC News се појави токму така, без панталони во Good Morning America, зборувајќи за фармации кои користат дронови за достава на лекови. Во еден момент може да се забележи дека иако Вил носи палто, не носи пантолони, но најсмешниот дел од ова е што тој е сосема несвесен за фактот дека тоа е видливо за гледачите.

реклама

Забава

Запознајте го Мјаунуел Нојер – најдобриот мачорски голман во светот

Read more

Слатката десктоп ласица Ози

Read more

Трикови со кои на старите работи по дома ќе им дадете нова улога

Read more

Прво скокни, па кажи оп: Импресивна сцена која стана хит

Read more

Нови видеа

play_arrow

Како се снајде најбрзиот Mégane на патеката во Нирбургринг?

Read more
play_arrow

Мезе на денот: Потпечени лепчиња со лук и моцарела

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за петтата сезона на „Queer Eye“

Read more
play_arrow

Топ 10 преземања на фудбалски клубови што завршија неславно

Read more
play_arrow

Instagram кралица: Овошна пица

Read more
play_arrow

Запален автобус низ улиците на Санкт-Петербург

Read more
play_arrow

Парк во Бруклин со креативно решение за уживање во социјално дистанцирање

Read more
play_arrow

За сериозни: „Spartacus“ вежби за обликување тело

Read more
play_arrow

Сè што е погрешно со „Spies in Disguise“

Read more
play_arrow

Зошто е добро да се исплачете?

Read more
play_arrow

Како да направите Facebook страница за вашиот бизнис?

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за последната сезона на „13 Reasons Why“

Read more