Осум работи што треба да ги правите по тренинг

М.С.
/ 05.04.2021 / 13:36

Без оглед на времето од денот кога вежбате, колку време трае или колку е интензивен, вашиот тренинг зависи од тоа што правите пред и по него - во спротивно нема да забележите резултати колку и да се трудите.

Во новото видео на Gravity Transformation - Fat Loss Experts ќе ви објаснат што треба да правите по тренинг. Една од работите е да пешачите или трчате по завршување со вежбањето, а зошто е тоа така - погледнете во видеото.

реклама

Фит

Вежби за грбни мускули и исправување на неправилно држење на телото

Read more

15-минутен боксерски кардио тренинг за топење калории

Read more

Вежби за истегнување кои може да ги правите секој ден

Read more

Седум утрински навики поради кои не можете да ослабете

Read more

Нови видеа

play_arrow

Прв трејлер за „12 Mighty Orphans“

Read more
play_arrow

Вежби за грбни мускули и исправување на неправилно држење на телото

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Како да согорувате повеќе калории додека спиете?

Read more
play_arrow

Видеоиграта „F1 2021“ наскоро пристигнува на PlayStation, Xbox и PC

Read more
play_arrow

Како би изгледал трејлер за Македонија на ЕУРО

Read more
play_arrow

Што кога би можеле да ја сретнете помладата верзија на себе?

Read more
play_arrow

15-минутен боксерски кардио тренинг за топење калории

Read more
play_arrow

Погледнете го вториот трејлер за „Fast and Furious 9“

Read more
play_arrow

Вежби за истегнување кои може да ги правите секој ден

Read more
play_arrow

Мачката која „работи“ во продавница за автоделови

Read more
play_arrow

Зошто домашните миленици не смеат да јадат чоколадо?

Read more