Памела Андерсон најсензуалното искуство го доживеала со 80-годишен Аргентинец

Во своите мемоари „Love, Pamela“, Памела Андерсон откри многу интересни детали од нејзиниот живот, меѓу кои и едно еротско искуство кое ја променило.

Памела откри дека и покрај уживањето со сопругот Томи Ли и „огнените“ ноќи со Џулијан Асанж, нејзиното најнезаборавно еротско искуство се случило со 80-годишен маж.

Интригантните детали од нејзиниот бурен живот го привлекоа вниманието на јавноста, но признанието дека танцувањето со 80-годишен маж е нејзиното најсензуално еротско искуство изненади многумина.

„Тоа ме промени и никогаш не го заборавив“, напиша Памела.

Таа во книгата вели дека нежниот и цврст начин на кој танцувала танго со старецот е најсензуалното искуство што некогаш го имала.

Додаде дека средбата се случила за време на патувањето во Буенос Аирес, главниот град на Аргентина, кога била во своите дваесетти години, а чувството дека ја води „вистински маж“ било нешто што таа никогаш не го почувствувала.

Тангото е многу страствен танц, а Аргентина е негова лулка, па не е чудно што тамошните луѓе и на подоцнежни години се одлични танчери.

реклама

Како Американците го „украдоа“ најнапредниот советски хеликоптер?

Read more

Што значи кога ви игра окото и дали може да биде сериозно предупредување?

Read more

Кои 19 Samsung телефони нема да го добијат ажурирањето на Android 14?

Read more

Шест причини зошто леблебијата е една од најздравите намирници

Read more

Филм & ТВ

The Simpsons враќаат озлогласен лик од првата сезона

Read more

Први снимки од снимањето на 6. сезона на The Crown

Read more

КАЈГАНА ПРЕПОРАКА: Зошто треба да ја гледате серијата You на Netflix?

Read more

Официјален трејлер за The Night Agent

Read more
 

Сцена

The Simpsons враќаат озлогласен лик од првата сезона

Читај повеќе
  • play_arrow

Први снимки од снимањето на 6. сезона на The Crown

Читај повеќе
  • play_arrow

КАЈГАНА ПРЕПОРАКА: Зошто треба да ја гледате серијата You на Netflix?

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за The Night Agent

Читај повеќе
  • play_arrow

Орландо Блум се распеа среде паб за Свети Патрик

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за BEEF, новата серија на Netflix

Читај повеќе
  • play_arrow

10 моменти во Friends во кои се пронаоѓаме и денес

Читај повеќе
  • play_arrow

Како Disney „рециклираат“ анимации?

Читај повеќе