Памела Андерсон најсензуалното искуство го доживеала со 80-годишен Аргентинец

Во своите мемоари „Love, Pamela“, Памела Андерсон откри многу интересни детали од нејзиниот живот, меѓу кои и едно еротско искуство кое ја променило.

Памела откри дека и покрај уживањето со сопругот Томи Ли и „огнените“ ноќи со Џулијан Асанж, нејзиното најнезаборавно еротско искуство се случило со 80-годишен маж.

Интригантните детали од нејзиниот бурен живот го привлекоа вниманието на јавноста, но признанието дека танцувањето со 80-годишен маж е нејзиното најсензуално еротско искуство изненади многумина.

„Тоа ме промени и никогаш не го заборавив“, напиша Памела.

Таа во книгата вели дека нежниот и цврст начин на кој танцувала танго со старецот е најсензуалното искуство што некогаш го имала.

Додаде дека средбата се случила за време на патувањето во Буенос Аирес, главниот град на Аргентина, кога била во своите дваесетти години, а чувството дека ја води „вистински маж“ било нешто што таа никогаш не го почувствувала.

Тангото е многу страствен танц, а Аргентина е негова лулка, па не е чудно што тамошните луѓе и на подоцнежни години се одлични танчери.

реклама

Неделен хороскоп од 25 септември до 1 октомври

Read more

Пијалаци што не треба да ги пиете ако имате висок крвен притисок

Read more

Што се добива кога ќе завариш две Југо коли во една?

Read more

Експертите предупредуваат на „тивкиот убиец“ без симптоми

Read more

Филм & ТВ

Фановите на Rotten Tomatoes ги избраа најдобрите филмови во последните 25 години

Read more

Времеплов: Пред 29 години се емитуваше првата епизода од култните Friends

Read more

Како изгледаше Бетмен низ годините?

Read more

Излезе трејлерот за претстојниот документарец за Бекам

Read more
 

Сцена

Фановите на Rotten Tomatoes ги избраа најдобрите филмови во последните 25 години

Читај повеќе

Која е жената што Шакира ја спомнува во новата песна?

Читај повеќе
  • play_arrow

Времеплов: Пред 29 години се емитуваше првата епизода од култните Friends

Читај повеќе
  • play_arrow

Нова песна на Шакира и нова прозивка - овој пат на сметка на свекорот: Сѐ уште не стапнал в гроб

Читај повеќе

Како изгледаше Бетмен низ годините?

Читај повеќе
  • play_arrow

Излезе трејлерот за претстојниот документарец за Бекам

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за Barbie

Читај повеќе
  • play_arrow

Гледачите на Netflix се навлечени на новата крими серија

Читај повеќе
  • play_arrow

Николас Кејџ е речиси непрепознатлив во трејлерот за новиот вестерн

Читај повеќе