Погледнете го трејлерот за новата серија на Netflix

Познатиот американски режисер, Рајан Марфи, кој се прослави со сериите како што се „Glee“ и „American Horror Story“, се шпекулира дека за 300 милиони долари помина од 20th Century Fox во Netlix, a неговата прва серија ќе биде достапна од 27 септември и е веќе најпопуларен проект.

Се работи за серијата „The Politician“ која го следи главниот лик Пејтон Хобарт, богат средношколец од Санта Барбара, кој од мал е уверен дека ќе биде претседател на САД. За да го оствари тој сон, мора успешно да плива во политичките води во училиштето и да внимава на својот имиџ. Иако станува збор за црна комедија, оваа серија нуди единствен увид во кариерата на еден млад политичар.

реклама

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

„Исцелител“ вечерва премиерно на МРТ

Read more

Објавен трејлерот за петтата сезона на „Queer Eye“

Read more

Шарлиз Терон е бесмртна хероина во акцијата „The Old Guard“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Како се снајде најбрзиот Mégane на патеката во Нирбургринг?

Read more
play_arrow

Мезе на денот: Потпечени лепчиња со лук и моцарела

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за петтата сезона на „Queer Eye“

Read more
play_arrow

Топ 10 преземања на фудбалски клубови што завршија неславно

Read more
play_arrow

Instagram кралица: Овошна пица

Read more
play_arrow

Запален автобус низ улиците на Санкт-Петербург

Read more
play_arrow

Парк во Бруклин со креативно решение за уживање во социјално дистанцирање

Read more
play_arrow

За сериозни: „Spartacus“ вежби за обликување тело

Read more
play_arrow

Сè што е погрешно со „Spies in Disguise“

Read more
play_arrow

Зошто е добро да се исплачете?

Read more
play_arrow

Како да направите Facebook страница за вашиот бизнис?

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за последната сезона на „13 Reasons Why“

Read more