Погледнете го трејлерот за последната сезона на „La Casa de Papel“

Само што беше објавен трејлерот за петтата и последна сезона на „La Casa de Papel“(Money Heist), откако претходно беше објавен тизер од една сцена од новата сезона.

Дали познатиот Професор ќе падне во замката на опасната инспекторка или ќе успее да се спаси во последен момент, како и секогаш?

Погледнете го трејлерот за последната сезона на популарната серија што ќе почне да се емитува на 3 септември на стриминг платформата Netflix.

реклама

Филм & ТВ

Филмот „М“ на Вардан Тозија ќе учествува на фестивалот во Котбус

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

„Dune“ заработи 76 милиони долари на светскиот бокс-офис

Read more

Објавен првиот трејлер за серијата „Vikings: Valhalla“

Read more

Нови видеа

play_arrow

10 минути вежби за цврсти бедра со Памела Рајф

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Октоподи - неверојатни суштества

Read more
play_arrow

Зошто сината боја е ретка во природата?

Read more
play_arrow

Само за почетници: 10 минути вежби за стомачни мускули

Read more
play_arrow

Како животните ги добиваат нивните шари?

Read more
play_arrow

Официјален трејлер за трилер хоророт „Night Teeth“

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

10-минутен енергичен тренинг со Памела Рајф

Read more
play_arrow

Жешка лава против базен

Read more
play_arrow

20 начини како да топите калории без вежбање

Read more
play_arrow

Што треба да знаете пред да почнете свој бизнис?

Read more