Пристигна официјалниот трејлер за долгоочекуваниот филм „Wonder Woman 1984“

Првиот официјален трејлер за филмот „Wonder Woman 1984“ е објавен вчера, а многубројните фанови со радост го исчекуваа ова филмско остварување.

Warner Bros не објави многу детали за продолжението, но ја покажаа Дајана Принц која влегува во конфликт со Советскиот Сојуз за време на Студената војна во 1980, а потоа се сретнува и со нејзиниот непријател.

Филмот во кино салите пристигнува на 5 јуни 2020 година.

реклама

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Ева Лонгорија има 45 години и изгледа неверојатно

Read more

Наја Ривера се удавила за неколку минути, покажа официјалниот извештај

Read more

Искрен трејлер за „E.T. the Extra-Terrestrial“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Здрав предизвик: Како да ја убиете зависноста од шеќер?

Read more
play_arrow

Петгодишно момче пливаше со најголемата ајкула во светот

Read more
play_arrow

Топ 10 локации во Шпанија кои мора да се посетат

Read more
play_arrow

Автомобил од буквално 1 коњска сила

Read more
play_arrow

Девојче спасено откако 24 часа минало под урнатините во Бејрут

Read more
play_arrow

Индиска кујна: Научете неколку рецепти

Read more
play_arrow

Шест трикови како да научите да читате говор на тело

Read more
play_arrow

Анти-корона меур - бизарен дизајн на заштитен шлем

Read more
play_arrow

Предлог за 10-минутно утринско вежбање

Read more
play_arrow

Четири рецепти за мезиња со јајца

Read more
play_arrow

Едноставни вежби за нозе за почетници

Read more
play_arrow

Три рецепти за пилешко со пармезан

Read more