Пристигна првиот трејлер за четвртата сезона на „Veronica Mars“

Благодарение на Hulu, „Veronica Mars“ се враќа на телевизиските екрани. Вероника последен пат ја видовме во 2014 година, во истоимениот долгометражен филм, а овојпат таа се враќа во нејзиниот роден град Нептун во Калифорнија, каде ќе се соочи со нова закана.

Новата сезона на „Veronica Mars“ продолжува десет години по емитувањето на третата сезона. Враќањето дома за Вероника значи навраќање на корените, но и шанса за повторно да работи како приватен детектив заедно со татко ѝ.

Премиерата е закажана за 1 јули.

реклама

Филм & ТВ

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Read more

Ова беа најгледаните серии на Netflix за време на карантинот

Read more

Погледнете како изгледа снимањето на филмот „Avatar 2“

Read more

Сè што е погрешно со „Birds of Prey“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Полнење гориво 6.000 метри на небото

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Read more
play_arrow

Њујорчани, претеравте!

Read more
play_arrow

Раперот Свормз удри во автобус и го уништи неговото Ferrari

Read more
play_arrow

Лесни вежби за истегнување на телото

Read more
play_arrow

Ја избричи брадата по 10 години и ја шокираше сопругата

Read more
play_arrow

Погледнете како да направите прекрасна градина на покривот на вашата зграда

Read more
play_arrow

Работа од дома, фејл компилација

Read more
play_arrow

Италијанското знаме го разубави миланското небо

Read more
play_arrow

Корона-робот дезинфицира по индиските улици

Read more
play_arrow

Малку поразлични рецепти со тестенини

Read more
play_arrow

10 фудбалери на кои ова им е последна шанса да си ја спасат кариерата

Read more