Антоан Гризман

play_arrow

Уште не му простиле: Гризман брутално исвиркан од навивачите на Атлетико

Навивачите на Атлетико Мадрид жестоко го исвиркаа францускиот напаѓач Антоан Гризман во неговиот прв домашен натпревар по враќањето од Барселона, со што на некогаш најдобриот играч на овој клуб му стана јасно дека
Read more

Антоан Гризман доби трето дете, сите деца му се родени на ист датум

Фудбалерот на Барселона, Антоан Гризман вчера доби трето дете. Тој стана татко на уште една ќерка којашто го доби името Алба.
Read more
play_arrow

Промашување од 120 милиони евра

Откако конечно почна да игра како што треба сезонава, барем за да ја оправда огромната сума што Барса ја плати за неговите услуги, Антоан Гризман повторно потфрли.
Read more
реклама

Кои се најголемите опасности од гледање порно филмови?

Read more

Како точно се пресметува возраста на кучињата во човечки години?

Read more

Кое е вашето идеално место за секс според хороскопот?

Read more

Што е поздраво - свинска маст или масло?

Read more