Флориан Вирц

Реал подготви вртоглава понуда за најголемата ѕвезда на Леверкузен

Баер Леверкузен, според сѐ, прв пат во историјата ќе ја освои титулата германски првак, но во исто време ќе се најде во голем проблем - како да ги задржи најдобрите играчи.
Read more

Баерн за Вирц ќе го урне клупскиот рекорд

Баерн е заинтересиран за офанзивниот играч за врска Флориан Вирц (20), објави инсајдерот на Sky Sport, Флориан Плетенберг.
Read more
реклама

Лекар советува каков чај да пиете за намалување на крвниот притисок

Read more

Скопје за време на Прва светска војна

Read more

3 едноставни чекори како да ослабите 10 килограми

Read more

Џеј Ло затечена од новинар кој ја праша за разводот од Бен Афлек

Read more