кампер

filter

Новиот кампер VW California е достапен само во Германија, другите ќе почекаат до крајот на летото

Read more
play_arrow
filter

Живот на тркала: Модуларниот XBUS наскоро ќе се најде во продажба

XBUS EV е најатрактивниот електричен модел, а најновите вести велат дека наскоро ќе пристигне на пазарот.
Read more
filter

Иконскиот кампер Airstream сега може да оди и оф-роуд

Американскиот специјалист за кампери и камп-приколки Airstream претставува нова специјална приколка за кампер со прилагодливо растојание од подлогата, благодарение на која можете да кампувате надвор од организирани кампови и надвор од вооб
Read more
filter

Воен камион претворен во просторен и практичен кампер

Воениот камион претворен во одличен кампер ќе се продава на аукцијата на Cars and Bid.
Read more
play_arrow

Луксузен кампер од 7,7 милиони долари нуди дури и место за Bugatti

Одењето на одмор ги тера богатите да размислат каде да одат и што да прават. Сега, една опција за оние со вишок пари е да купат луксузен кампер кој има простор дури и за нивното Bugatti.
Read more
реклама

Земјотрес во Скопје

Read more

Речиси магичен пијалак за слабеење согорува масти додека спиете

Read more

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Ѓоковиќ откри што ѝ рекол на принцезата Кејт на Вимблдон, се осврнал и на нејзиниот изглед

Read more