Кристијан Ериксен

Ериксен и Шмајхел нудат получасовен онлајн тренинг

Данските репрезентативци за двајца среќен добитници ќе организираат онлјан тренинг кој ќе го водат лично тие.
Read more

Ериксен: Тешко ми е да тренирам во подрум

„Ова е најголемата пауза без фудбал во мојот живот, не сум допрел топка веќе 7 недели“, се жали Данецот од редовите нa Интер.
Read more
Интер гламурозно го претстави Ериксен, како Џејмс Бонд

Интер гламурозно го претстави Ериксен, како Џејмс Бонд

Данецот стави потпис на договорот и од денеска официјално е нов играч на Интер, гламурозно претставен.
Read more
реклама

Како да го зголемите нивото на тестостерон на природен начин?

Read more

Спектакл на небото: Како да го гледате метеорскиот дожд Персеиди?

Read more

Disney го згасна брендот „20th Century Fox“

Read more

Мистерија на Арктикот подгрева теории на заговор: Што се крие на замрзнатиот континент?

Read more