Нејмар

filter

Вака живее Нејмар - погледнете ја неговата луксузна вила и приватен авион

Нејмар вчера стана главна тема на сите светски медиуми откако е откриено дека во екот на пандемијата со коронавирусот одржува забава со дури 500 луѓе.
Read more

Нејмар и Мбапе ќе играат против Лајпциг

Шефот на стручниот штаб на Пари Сен-Жермен, Томас Тухел, изјави дека напаѓачот Нејмар закрепнал од повредата и од старт ќе игра на натпреварот од 4. коло од групната фаза во Лигата на шампиони против Лајпциг.
Read more
реклама

Мајк Тајсон заработува милиони долари од бизнисот со канабис

Read more

Стигна и првата аудиоснимка од Марс: Каков звук има на Црвената планета?

Read more

Ласерските топови се иднината: САД го развиваат најмоќното оружје

Read more

Што може да ви се случи ако долго време немате секс?

Read more