половни возила

Половните автомобили се поскапи од кога било

Без разлика дали се работи за авто-плац или на интернет, во Германија обично има голем избор на користени автомобили.
Read more

Забраната за увоз на половни возила под ЕУРО 5 стандарди се одложува за 2022 година

Ветувањето на министерот за економија Крешник Бектеши од јануари дека Македонија годинава ќе го забрани увозот на половни возила со под ЕУРО 5 стандарди на емисија на издувни гасови, сепак нема да се оствари.
Read more

Каде завршуваат најлошите половни возила од Западна Европа?

Честопати се жалиме на „крш“ автомобилите од Западна Европа завршуваат на улиците низ Балканот, но има голем број на користени автомобили што не се ни за пазари како нашиот.
Read more
реклама

Три најдобри протеини за здравo срце

Read more

Неделен хороскоп од 15 до 21 јули според руски астролог

Read more

Кој е идеалниот крвен притисок кон кој треба да се стремиме?

Read more

Се огласи Меланија Трамп: Монструм!

Read more