секс

10 особини кои откриваат дека сте добри во кревет

Вечно прашање е што е тоа што го прави некој добар во кревет, како и дали сме навистина добри или пак можеме да ја поправиме техниката и да го надополниме знаењето.
Read more

Водич за мажи: Како да зборувате „безобразно“ за време на секс ?

Секси муабетите во кревет може да ја загреат дополнително атмосферата и да го зголемат уживањето и за двајцата партнери.
Read more
реклама

Иран заплени два грчки танкери како одговор на американската акција

Read more

Најпознатата руска манекенка во провокативно издание прошета во Кан

Read more

Порошенко ставен на „црната листа“, се обиде да ја напушти Украина

Read more

Три начини како може да се заразите со мајмунски сипаници

Read more