Топ 10 најлоши работи кои ги направи Шелдон

Со симаптичниот Шелдон Купер не е лесно да се живее, ниту пак да се биде другар. Иако има многу добра душа, неговото социјално однесување често ги повредува луѓето околу него, иако тоа никогаш не го направил намерно.

Тоа најдобро на својата кожа го има осетено неговиот цимер Ленард, а потоа и неговата девојка Ејми. Низ 12-те сезони со вкупно 279 епизоди на мегапопуларната „The Big Bang Theory“ Шелдон направи еден куп лоши работи кон неговите пријатели, а ова би требало да се најлошите 10.

реклама

Филм & ТВ

Наскоро на Netflix: Објавен трејлерот за шпанската хорор серија „The Girl in the Mirror“

Read more

Искрен трејлер за легендарниот Goodfellas

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Бред Пит откри кој филм зажалил што го направил

Read more

Нови видеа

play_arrow

Беа најплатени тинејџери во 2017 година: Каде се сега?

Read more
play_arrow

Согорете многу калории за кратко време: Правете ги овие вежби секој ден

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за легендарниот Goodfellas

Read more
play_arrow

Дали среќата се купува со пари?

Read more
play_arrow

Тренинг за почетници: 15 минути вежби за целото тело

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Како изгледа балканско семејство на плажа?

Read more
play_arrow

15 најмоќни мотори што некогаш биле направени

Read more
play_arrow
Појадок за шампиони: Фритата со тиквички, пченка и сланина

Појадок за шампиони: Фритата со тиквички, пченка и сланина

Read more
play_arrow

Спремни за новиот ден: 20 минути забрзан пилатес за активирање на сите мускули

Read more
play_arrow

Кои се најскапите аниквитети во светот?

Read more
play_arrow

Проверете колку сте флексибилни: 15 минути вежби за истегнување

Read more