Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Torrent Freak објави нова листа на десетте најсимнувани филмови на неделата.

Повторно на врвот се најде „Mortal Kombat“, а по него следат „Nobody“ и „Without Remorse“. Податоците од листата се собрани од јавни извори и истата е од едукативен карактер.

На најновата листа има пет нови филмски наслови, за разлика од изминатата недела. Станува збор за следните филмови: „Without Remorse“, „Voyagers“, „The Mitchells vs the Machines“, „Demon Slayer: Mugen Train“ и „The Virtuoso“.

Топ 10 листа на најпиратирани филмови:

1. Mortal Kombat

Remote video URL

2. Nobody

3. Without Remorse

Remote video URL

4. Godzilla vs. Kong

5. The Marksman

6. Voyagers

7. The Mitchells vs the Machines

8. Zack’s Snyder’s Justice League

9. Demon Slayer: Mugen Train

10. The Virtuoso.

Remote video URL

 

реклама

Интересот за вакцинација се зголемува, вчера вакцинирани 14.976 граѓани

Read more

Ескалираа судирите меѓу Израел и Хамас, најмалку 40 мртви

Read more

Кладилничарски идиот на денот

Read more

Во тек потрага по 39-годишниот Александар Черговски од Берово

Read more

Филм & ТВ

Пролет на FilmBox со филмови базирани на вистински приказни

Read more

Објавен трејлерот за втората сезона на хит серијата „Lupin“

Read more

Искрен трејлер за новиот „Mortal Kombat“

Read more

Десет најдобри песни од Фиби во „Friends“

Read more
 

Сцена

Today It’s All About Jazz по петти пат во Скопје

Читај повеќе

Пролет на FilmBox со филмови базирани на вистински приказни

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за втората сезона на хит серијата „Lupin“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за новиот „Mortal Kombat“

Читај повеќе
  • play_arrow

Десет најдобри песни од Фиби во „Friends“

Читај повеќе
  • filter

Објавени првите фотографии од снимањето на „Killers of the Flower Moon“

Читај повеќе
  • play_arrow

Најавена и 18. сезона на „Grey's Anatomy“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најлоши копии на хорор филмови

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за „Venom 2“ со Вуди Харелсон и Том Харди

Читај повеќе