7 фудбалери кои се GOAT за два клуба

Кристијано Роналдо во Манчестер Јунајтед и во Реал Мадрид? Павел Недвед во Лацио и во Јувентус? Јохан Кројф во Ајакс и во Барселона?

Во ова видео, HITC Sevens разгледува неколку фудбалери кои би можеле да бидат одлични примери за феноменот да се биде најдобриот играч на сите времиња за повеќе фудбалски клубови.

реклама

Фудбал

Касано порача: Роналдо, доста беше

Read more

Грција, Косово и Русија ја спасија Македонија: Во ЕУРО 2024 квалификациите сме во барабан 4

Read more

7 просечни фудбалски клубови со неверојатни академии

Read more

Никој како Меси - два гола за три минути

Read more

Нови видеа

play_arrow

7 просечни фудбалски клубови со неверојатни академии

Read more
play_arrow

15 најголеми воени авиони во светот

Read more
play_arrow

Седум фудбалери кои сега поседуваат свои фудбалски клубови

Read more
play_arrow

Пилатес вежби за брзо враќање во форма

Read more
play_arrow

Ручек во тегла: Три рецепти за салати со тестенини

Read more
play_arrow

15 најекстравагантни домови на славни личности

Read more
play_arrow

Моќни јога вежби за сила и баланс на телото

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

15 неверојатни машини за кои не би верувале дека постојат

Read more
play_arrow

Топ 10 моменти од кралицата Елизабета во The Crown

Read more
play_arrow

Смешни моменти: Фејл компилација од падови и сопки

Read more
play_arrow

За совршена линија: Пилатес вежби од кои се топат масните наслаги

Read more