Дали можете да ги забележите грешките во овие филмови и серии?

Инспирирани од заборавената чаша на Starbucks во сцена од четвртата епизода од последната сезона на „Game of Thrones“ насловена „The Last of the Starks“, екипата на React доби задача да забележи продукциски грешки во некои од најпознатите серии и филмови.

Претходно ве потсетивме на некои историски грешки во познати филмови, а сега проверете дали можете „од прва“ да ги откриете грешките во овие филмови и серии.

реклама

Филм & ТВ

Топ 20 филмови што ги надминаа очекувањата

Read more

[КАЈГАНА рецензија] „Стела“ е филм за детето во секој од нас

Read more

Започна снимањето на третиот дел на „Avatar“

Read more

Топ 20 најдобри комедии на сите времиња

Read more

Нови видеа

play_arrow

Топ 20 филмови што ги надминаа очекувањата

Read more
play_arrow

Извлечени 5.000 парчиња муниција од потонат брод од Втора светска војна

Read more
play_arrow

Каде му „запна“ на Пеп во Манчестер Сити?

Read more
play_arrow

Рецепт на денот: Мини-пици за целото семејство

Read more
play_arrow

Тим на Отпишаните: Играчи од кои клубовите требаше да се ослободат летово

Read more
play_arrow

Како да снимате подолги видеа на Instagram Reels?

Read more
play_arrow

Каталонците со свински глави удрија по шпанската полиција

Read more
play_arrow

Топ 20 најдобри комедии на сите времиња

Read more
play_arrow

Што има во внатрешноста на најстариот телефон во светот?

Read more
play_arrow

Што се случува со правилото за игра со рака?

Read more
play_arrow

Наставник е најтетовираниот Французин

Read more
play_arrow

Најдобрите бесплатни iOS и Android игри од септември 2020

Read more