Дрска и безобразна: Ќерката на Мадона ги навредува фановите на Instagram

Ќерката на поп-иконата Мадона, Лурдес, направи профил на Instagram и засега ја следат нешто повеќе од 60.000 луѓе.

24-годишната девојка која не прави ништо посебно освен што повремено работи како модел, моментално има три објави, сите три реклами, но она што е многу поинтересно од самите објави се нејзините коментари под нив.

Имено, Лурдес, чиј онлајн псевдоним е Лола, се однесува крајно бизарно - не престанува да ги навредува фановите кои ѝ поставуваат потполно невини прашања од типот: „Кога мајка ти ќе издаде нов албум?“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LOLA (@lourdesleon)

„Што би помислила мајка ти за оваа фотографија? праша еден фан под фотографијата на огласот за Juicy. „Дали мајка ти знае дека не си го миеш газот?”, му одговори Лурдес, а тој ѝ одговори дека ќе го врами одговорот.

На прашањето кога ќе се обиде и таа да стане пејачка, Лола дрско одговори: „Ќе ти пеам на погребот“.

Ваквото безобразно и дрско однесување само ги „потпали“ инстаграмџиите да ја задеваат и да ѝ поставуваат уште прашања, но таа само се повлече и нема објавено и искоментирано ништо повеќе.

реклама

Мајк Тајсон заработува милиони долари од бизнисот со канабис

Read more

Стигна и првата аудиоснимка од Марс: Каков звук има на Црвената планета?

Read more

Ласерските топови се иднината: САД го развиваат најмоќното оружје

Read more

Што може да ви се случи ако долго време немате секс?

Read more

Стил

Мајк Тајсон заработува милиони долари од бизнисот со канабис

Read more

Бијонсе со провокативни фотографии ја рекламира новата колекција

Read more

Најзгодната новинарка во светот го украде вниманието во Сан Сиро

Read more

Хеорхина позираше гола, градите ги покри со Gucci торба

Read more
 

Магазин

  • play_arrow

Трик што ќе ве одушеви

Читај повеќе

Што е поштетно, долгото седење на работа или дома?

Читај повеќе
  • play_arrow

Вкусен лава колач со карамела

Читај повеќе

Кој би помислил: Еве што значи бакнежот во чело

Читај повеќе
  • play_arrow

Големо откритие во Кина: Пронајдени илјадници гробници во текот на изградба на метро

Читај повеќе

Зошто е толку популарна нордиската диета?

Читај повеќе

Жената која ја налути јавноста: Уби жирафа и позираше со неа откако ѝ го извади срцето

Читај повеќе

Како да разликувате сексуална привлечност од вистинска љубов?

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 места за посета во 2021, ако дозволи ковид

Читај повеќе