Идилично запросување на Хаваи: Никол Шерзингер кажа „да“

Поп пејачката Никол Шерзингер објави две фотографии од патувањето на Хаваи, каде што вереникот Том Еванс ја изненадил со прстен на плажа.

Шерзингер (44) не можеше да го сокрие задоволството.

Реков „да““, напиша кратко таа во описот на фотографиите, додека Том (38) на својата идна сопруга ѝ рекол: „Моја засекогаш“.

 

Извори блиски до парот изјавија за Page Six дека тие долго време зборувале за својата иднина.

Никол и Том се запознаа во 2019 година кога поранешната рагби ѕвезда учествуваше во The X Factor: Celebrity со бендот Try Star. Извесен период се шпекулираше за нивно раскинување, но и двајцата потврдија дека сè уште се во врска.

реклама

Пет автомобили кои нема да ја дочекаат 2024 година

Read more

Зошто нема расположение за секс во вашата врска?

Read more

Астро љубов: Какви бивши сте според хороскопскиот знак?

Read more

Најопасниот хотел во светот: Среде море, опкружен со ајкули

Read more

Музика

Човекот обвинет за убиството на Тупак Шакур за прв пат се појави на суд

Read more

Идилично запросување на Хаваи: Никол Шерзингер кажа „да“

Read more

Топ 10 најдобри поп албуми во 90-тите

Read more

Костимите на Бијонсе главна тема на нејзината долго очекувана турнеја

Read more
 

Видео

  • play_arrow

Древни напредни цивилизации за кои веројатно ретко кој слушнал

Читај повеќе
  • play_arrow

Кога сѐ ќе тргне наопаку

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 авионски несреќи на сите времиња

Читај повеќе
  • play_arrow

Папагалски муабет

Читај повеќе
  • play_arrow

Најдобрите фејлови на неделата

Читај повеќе

Човекот обвинет за убиството на Тупак Шакур за прв пат се појави на суд

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл компилација: Идиоти во кујна

Читај повеќе
  • play_arrow

Најсмешните возачки фејлови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Најдобрите фејлови на неделата

Читај повеќе