Идилично запросување на Хаваи: Никол Шерзингер кажа „да“

Поп пејачката Никол Шерзингер објави две фотографии од патувањето на Хаваи, каде што вереникот Том Еванс ја изненадил со прстен на плажа.

Шерзингер (44) не можеше да го сокрие задоволството.

Реков „да““, напиша кратко таа во описот на фотографиите, додека Том (38) на својата идна сопруга ѝ рекол: „Моја засекогаш“.

 

Извори блиски до парот изјавија за Page Six дека тие долго време зборувале за својата иднина.

Никол и Том се запознаа во 2019 година кога поранешната рагби ѕвезда учествуваше во The X Factor: Celebrity со бендот Try Star. Извесен период се шпекулираше за нивно раскинување, но и двајцата потврдија дека сè уште се во врска.

реклама

Голема летна временска прогноза: Балканот ќе гори како под сач!

Read more

Ново правило за користење на плажите во Грција менува сè, казни до 60.000 евра

Read more

3 симптоми на висок холестерол кои можат да се забележат на телото без тестирање

Read more

Колку ќе платите за кафе, храна и сладолед на одмор во Грција?

Read more

Музика

Лејди Гага демантира бременост: Само сум лоша во теретана

Read more

Балканско-Кавкаска песна на Евровизија

Read more

По петгодишна пауза се активира Plavi orkestar

Read more

Јавно распоредување - неофицијалната комунистичка химна на Источна Германија

Read more
 

Видео

  • play_arrow

Лејди Гага демантира бременост: Само сум лоша во теретана

Читај повеќе
  • play_arrow

Балканско-Кавкаска песна на Евровизија

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл-компилација очекувања наспроти реалност

Читај повеќе
  • play_arrow

По петгодишна пауза се активира Plavi orkestar

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл компилација - машки против женски

Читај повеќе
  • play_arrow

Питбул vs. Чивава

Читај повеќе
  • play_arrow

Како туната од морските длабочини стигнува до нашите чинии?

Читај повеќе
  • play_arrow

Идиоти ширум Европа - фејл компилација

Читај повеќе
  • play_arrow

Најдобрите фејлови на неделата

Читај повеќе