Искрен трејлер за „Cruella“

Eкипата на Screen Junkies објави искрен трејлер за новиот филм „Cruella“ со Ема Стоун.

Погледнете го видеото за да видите за што станува збор.

реклама

Филм & ТВ

Овој филм на Netflix има 75 милиони прегледи за помалку од еден месец

Read more

Објавен тизерот за последната сезона на „La Casa de Papel“

Read more

Трејлерот за последната сезона на „The Walking Dead“ е прилично брутален

Read more

30 интересни факти за „Interstellar“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Трејлерот за последната сезона на „The Walking Dead“ е прилично брутален

Read more
play_arrow

Што ќе се случи ако цел месец се туширате со ладна вода?

Read more
play_arrow

30 интересни факти за „Interstellar“

Read more
play_arrow

Олимпијада во верзија на Реми Галард

Read more
play_arrow

Кој е побрз: Mercedes AMG C63 Black Series или BMW M3 F80?

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Застрашувачки момент кога ајкула ненадејно тргна кон пливач

Read more
play_arrow

Што ако би можеле да го посведочите крајот на светот?

Read more
play_arrow

Нема живот, само ужас: 10 најстрашни планети во универзумот

Read more
play_arrow

Топ 5 нови видеоигри за август 2021

Read more
play_arrow

Прошетка низ ирските замоци

Read more
play_arrow

Необјаснетите кратери на Месечината уште ги интригираат космолозите

Read more