Официјален трејлер за научнофантастичниот „Space Sweepers“

Netflix го објави официјалниот трејлер за првиот јужнокорејски вселенски блокбастер.

Сместен во годината 2092, кога човечката технологија е развиена до степен луѓето одлично да функционираат во вселената, група на одметници бркајќи вселенски отпад налетува на опасна тајна.

Режијата е на Чо Сан-хи, а во главните улоги се Сон Чун-ки, Ким Те-и, Џин Сон-кју и Ју Хе-џин.

Иако не е дело на Netflix, платформата оцени дека „Space Sweepers“ е одличен филм кој ветува огромна гледаност па затоа и ги откупи правата. Оттаму, премиерата ќе биде токму на Netflix на 5 февруари.

Remote video URL
реклама

Гејтс: Се ближи крајот на пандемијата

Read more

Најдобрите љубовни комбинации во хороскопот

Read more

Убавица на денот: Ноам Алон

Read more

Заев: Груевски да си дојде дома, оттука да коментира ако има што да каже

Read more

Филм & ТВ

Емилија Кларк ќе глуми во серијата „Secret Invasion“

Read more

Топ 10 филмски парови кои се различни видови

Read more

Netflix објави трејлер за СФ трилерот „Oxygen“

Read more

Популарната „How I Met Your Mother“ добива продолжение

Read more
 

Сцена

Емилија Кларк ќе глуми во серијата „Secret Invasion“

Читај повеќе

Првиот изведувач на „Здраво Млади 11“ е шведскиот панк бенд „Viagra Boys“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 филмски парови кои се различни видови

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix објави трејлер за СФ трилерот „Oxygen“

Читај повеќе

Популарната „How I Met Your Mother“ добива продолжение

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за „Кујната на Марио“

Читај повеќе

Џејн Фонда проговори за својот „најпотресителен“ бакнеж во животот

Читај повеќе

Amazon ја снима најскапата серија во историјата на телевизијата

Читај повеќе

Мартин Скорсезе снима нов филм

Читај повеќе