Погледнете го трејлерот за новата серија на Netflix – „Control Z“

Netflix поддржа уште една серија од шпанско говорно подрачје во која се третираат проблемите на младите адолесценти.

Откако хакер ќе ги објави тајните на сите ученици во едно средно училиште, животот на сите им се претвора во хаос.

Социјално повлечената, но прониклива Софија си задава задача – да го најде хакерот.

Ако единствениот начин да ги заштитите своите тајни е да го предадете најблискиот пријател, што би направиле и колку далеку би отишле?

Во мексиканската серија на Netflix играат Ана Валерија Бесерил, Мајкл Ронда, Андрес Баида, Макарена Гарсија и Јанкел Стеван.

Серијата ќе има премиера на Netflix на 22 мај.

Remote video URL

 

Тагови
реклама

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Гаф на романски министер стана хит на социјалните мрежи

Read more

Советот на Европа предупреди за биотероризам по пандемијата на COVID-19

Read more

Силна бура ја погоди Австралија

Read more

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

„Исцелител“ вечерва премиерно на МРТ

Read more

Објавен трејлерот за петтата сезона на „Queer Eye“

Read more

Шарлиз Терон е бесмртна хероина во акцијата „The Old Guard“

Read more

Сцена

  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

„Исцелител“ вечерва премиерно на МРТ

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за петтата сезона на „Queer Eye“

Читај повеќе
  • play_arrow

Шарлиз Терон е бесмртна хероина во акцијата „The Old Guard“

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со „Spies in Disguise“

Читај повеќе
  • filter

Како би изгледале познатите филмови со други актери во главната улога?

Читај повеќе
  • play_arrow

Погледнете го трејлерот за последната сезона на „13 Reasons Why“

Читај повеќе

Брнабиќ: Exit ќе се одржи во август

Читај повеќе

Питер Динклиџ и Џејсон Момоа ќе глумат во хорор филм

Читај повеќе