Сè што е погрешно со „Bad Boys II“

Деновиве се крева прашина околу новиот продолжеток на филмот „Bad Boys“, чиешто трето продолжение е со наслов „Bad Boys for Life“.

Филмот многу лесно го освои бокс-офисот, а досега има и многу позитивни критики и задоволни гледачи.

Екипата на Cinema Sins го искористи овој момент, па во серијалот „Сè што е погрешно со“ го вклучи и овој филм.

Според нив, филмот „Bad Boys II“ има еден куп филмски „гревови“.

Погледнете за што станува збор.

реклама

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Клинт Иствуд го прослави 90. роденден

Read more

Се снима српска верзија на серијата „Two and a Half Men“

Read more

Ако сте фан на „Stranger Things“, погледете ги и овие серии на Netflix

Read more

Нови видеа

play_arrow

Храна која го намалува нивото на тестостерон

Read more
play_arrow

Лет со целосно електрична Cessna

Read more
play_arrow

Уметноста на изведувањето пенал

Read more
play_arrow

Патки во фамилијарна прошетка по Вардар

Read more
play_arrow

Неделен план со вежби за слабеење за мајки

Read more
play_arrow

Анимација од идната историска мисија на НАСА и SpaceX

Read more
play_arrow

Вирален хит: Борба меѓу два алигатора во Јужна Каролина

Read more
play_arrow

Како да ја користите апликацијата Zynn?

Read more
play_arrow

Ако сте фан на „Stranger Things“, погледете ги и овие серии на Netflix

Read more
play_arrow

Брз киш со готово лиснато тесто

Read more
play_arrow

Бегство од Дубаи: Каде се исчезнатите принцези?

Read more
play_arrow

Тренинг за мажи: 9 вежби за цврст и подигнат задник

Read more