Avatar

Повици за бојкот на новиот Avatar: Расистички е

Покрај сите очекувања што треба да ги исполни, Avatar 2 сега има проблеми и на друг фронт.
Read more
play_arrow

Продолжението на „Avatar“ ги одушеви критичарите: Филмот е визуелна гозба

Пристигнаа првите критики за „Avatar: The Way of the Water“, а изгледа дека режисерот Џејмс Камерон повторно ги одушеви филмските критичари.
Read more
play_arrow

Новиот Avatar мора да стане еден од најгледаните филмови само за да излезе на нула

Режисерот Џејмс Камерон се надева дека едвај чекате да го видите продолжението на „Avatar“ - ќе му треба секој денар.
Read more
play_arrow

Прв трејлер за долго очекуваниот „Avatar: The Way of Water“

Конечно пристигна трејлерот за „Avatar: The Way of Water“ на Џејмс Камерон.
Read more
filter

Започна снимањето на третиот дел на „Avatar“

Конечно заврши cнимањето на „Avatar 2“  потврди режисерот Џејмс Камерон.
Read more
реклама

Неделен хороскоп од 26 февруари до 3 март: Голема трансформација за еден знак

Read more

Како се чисти загорено дно на пегла со таблета парацетамол?

Read more

Починат маж пронајден на улица во Скопје

Read more

Полната Месечина викендов ќе донесе промени во кариерата за 5 знаци

Read more