Синиша Михајловиќ

play_arrow

Ибра за дуетот со Михајловиќ на Санремо: Се надевам и тој не знае да пее

Златан Ибрахимовиќ вечер фудбалскиот терен ќе го замени со сцената на Санремо каде на познатиот музички фестивал ќе излезе на сцената на која ќе учествува вкупно четири вечери.
Read more

Михајловиќ ја објави својата автобиографија

Под насловот „La partita della vita“ Синиша Михајловиќ денеска на јавноста ѝ ја презентираше својата книга.
Read more

Михајловиќ против Sky: Ниту збор за Болоња, личите на канал на Интер

Стратегот на Болоња му се налути на Sky кој за изненадувачкиот пораз на Интер од неговиот тим во преден план го стави киксот на гигантот, наместо подвигот на Болоња.
Read more
реклама

Lidl доаѓа во Северна Македонија

Read more

Првпат на реклама: Вака изгледаат градите на жените кои дојат

Read more

Во Помпеја откопана античка римска кочија

Read more

Илон Маск, тргни се да помине дечково

Read more