вирално видео

TikTok призна - неговите вработени можат да одлучат што ќе биде вирално

TikTok за Forbes го потврди она што беше јавна тајна - фактот дека неговите вработени во САД имаат способност да „бустаат видеа за на заедницата да ѝ претстават познати личности и нови креатори“.
Read more
play_arrow

Она кога ќе пробаш пица првпат во животот

Бебе првпат пробува пица, а реакцијата е сосема разбирлива.
Read more
play_arrow

Видео од дете кое спие во чудни пози има над 20 милиони прегледи

Малите деца можат да изненадат со многу работи, па дури и со начинот на спиење.
Read more
play_arrow

Лекција за одговорно однесување: Вака се носи маска

Една Французинка на интересен и несекојдневен начин, при средба со лебед, доби лекција како треба да се носи заштитна маска.
Read more
реклама

Ослиќ – како влијае на организмот најпопуларната славска риба?

Read more

Добитник на лото се откажа од 37 милиони евра, причината е потресна

Read more

5 хороскопски парови кои ќе се заљубат во 2024 година

Read more

Прашање за ракија на британскиот „Милионер“ што само мама знае да го одговори

Read more