Златан Ибрахимовиќ

play_arrow

Ибра: Ќе го вратам Милан на местото каде што припаѓа

Златан Ибрахимовиќ го продолжи договорот со Милан до 2021 година и истакна дека ќе направи сè за да ги оствари зацртаните цели со неговиот тим.
Read more

Пиоли: Ибра ќе игра, тој е како лав

Златан Ибрахимовиќ конечно е во составот на Милан и се очекува вечерва да игра против тимот на СПАЛ.
Read more

Ибра е негативен на коронавирус, се враќа порано на тренинзи

Златан Ибрахимовиќ требаше да им се придружи на соиграчите на тренинзи дури на 26 мај, но тоа ќе го направи многу порано.
Read more
реклама

Полната Месечина почнува денес: Што ќе му донесе на секој хороскопски знак?

Read more

Времеплов: Каде е, што прави најубавата собирачка на топчиња?

Read more

Три генерации дизајнери споделија: Како се калеше македонската мода?

Read more

Хороскопски знаци кои најчесто ги изневеруваат своите партнери

Read more