Како да избришете видео од вашиот YouTube канал?

Howfinity секогаш имаат корисни совети за вас. 

Во ова видео ќе ви покажат како да избришете видео од вашиот YouTube канал. Може да избришете едно видео или да селектирате повеќе видеа одеднаш.

Погледнете го видеото.

реклама

Софтвер

Ако ги имате овие 8 Android апликации - избришете ги веднаш

Read more

Со Tinder сега уште полесно ќе ја најдете сродната душа

Read more

Tesla претстави нов суперкомпјутер, петтиот најмоќен во светот

Read more

Како да едитирате видео на YouTube откако ќе го објавите?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Десетте највисоки планини во Сончевиот Систем

Read more
play_arrow

Што ќе се случи ако гравитацијата на Земјата се намали за 50%?

Read more
play_arrow

13 најобични работи кои пилотите не смеат да ги прават кога се во авионската кабина

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за новиот трилер „How I Became a Superhero“

Read more
play_arrow

Траги од древни цивилизации на Земјата

Read more
play_arrow

30 минути тренинг за целото тело

Read more
play_arrow

„Иднината е одржлива“ – ревија на студентите по моден дизајн на ТМФ

Read more
play_arrow

Како да едитирате видео на YouTube откако ќе го објавите?

Read more
play_arrow

Протест во Лондон против рестриктивните мерки поради COVID-19

Read more
play_arrow

Астронаутите инсталираа нови соларни панели на МВС

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Објавен трејлер за видеоиграта „Pokemon Unite“

Read more