Нов трејлер за „Avengers 4: End Game“ се појави на Супербоул

Синоќешниот Супербоул не ги импресионираше фановите на спортот, но веќе со години тој е многу повеќе од само спортски натпревар. Луѓето со нетрпение го чекаат Супербоулот за да ги видат новите реклами и трејлери, меѓу кои се најде и оној за „Avengers 4: End Game“.

Иако не многу поразличен од претходните два трејлери, овој нуди неколку нови кадри во она што треба да претставува последен филм за суперхеројската дружина на Marvel.

Премиерата на „Avengers 4: End Game“ е закажана за 26 април 2019 година.

реклама

Филм & ТВ

„Пријателите“ сепак нема да се соберат повторно

Read more

Во подготовка четврти и петти дел на „John Wick“

Read more

Куклата Попи од „Trolls“ повлечена од пазарот поради непристоен дизајн

Read more

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Read more

Нови видеа

play_arrow

Направете сами: Здрави летни коктели за разладување

Read more
play_arrow

10 вежби за слабеење кои секој може да ги прави дома

Read more
play_arrow

Десет клубови кои имаа многу среќа сезонава

Read more
play_arrow

Десерт на денот: Суфле палачинки

Read more
play_arrow

Моментот кога јагуар ѝ се приближува на фотографка во мракот

Read more
play_arrow

Здрав предизвик: Како да ја убиете зависноста од шеќер?

Read more
play_arrow

Петгодишно момче пливаше со најголемата ајкула во светот

Read more
play_arrow

Топ 10 локации во Шпанија кои мора да се посетат

Read more
play_arrow

Автомобил од буквално 1 коњска сила

Read more
play_arrow

Девојче спасено откако 24 часа минало под урнатините во Бејрут

Read more
play_arrow

Индиска кујна: Научете неколку рецепти

Read more
play_arrow

Шест трикови како да научите да читате говор на тело

Read more