Погледнете го трејлерот за „Fatale“ - новиот возбудлив психолошки трилер

По ноќта помината во див и возбудлив секс, Дерик, успешен спортски агент, гледа како неговиот совршен живот полека исчезнува откако ќе открие дека сексапилната и мистериозна жена за која ризикувал сè, е детективка која го заплеткува во нејзината последна истрага.

Додека очајно се обидува да сфати што се случува, тој паѓа во нејзината стапица, ризикувајќи го своето семејство, кариерата, па дури и животот. „Fatale“ е неизвесен и провокативен психолошки трилер кој пристигнува на 18 декември. Погледнете го трејлерот.

реклама

Филм & ТВ

Карди Би во главната улога во филмот „Assisted Living“

Read more

И Меколи Калкин сака да го избришат Трамп од „Home Alone 2“

Read more

Ребел Вилсон открива: Бев киднапирана, ни се заканија со оружје

Read more

Поради пандемијата: Колку пари изгуби филмската индустрија во 2020?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Најсмешната фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Моментот кога Елон Маск си го купил првиот суперспортски автомобил

Read more
play_arrow

Сообраќајно чудо: Супербрз воз кој „лета“ со 620 километри на час

Read more
play_arrow

Преслатка реакција на маче кога за првпат ќе види снег

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Wonder Woman 1984“

Read more
play_arrow

НАСА 2021: Ајде да одиме на Месечината!

Read more
play_arrow

Како се чисти снегот во Mадрид?

Read more
play_arrow

Зошто англиските фудбалери ретко прават трансфери во странство?

Read more
play_arrow

Лана дел Реј пее за теориите на заговор за авионско запрашување во новата песна

Read more
play_arrow

Снаодлив Русин

Read more
play_arrow

Старата гарда vs. новите сили: Кој би победил?

Read more
play_arrow

Топ 10 нови игри за 2021 година

Read more