Netflix

play_arrow

Психолошкиот трилер со Џулија Робертс и Итан Хок пристигна на Netflix

На Neflix пристигна психолошки трилер за кој многумина предвидуваа дека ќе биде успешен.
Read more
play_arrow
filter

Netflix објави тизер за Avatar: The Last Airbender, мислењата на фановите се поделени

Netflix го објави првиот тизер и фотографии од главните ликови од серијата Avatar: The Last Airbender.
Read more
play_arrow

Најгледани филмови и серии на Netflix во 2022

Netflix објави листа на десетте најгледани филмови и серии во текот на 2022 година.
Read more
play_arrow

Новата серија на Netflix од 165 милиони долари ги воодушеви критичарите: Вистинско ремек дело

Новата серија на Netflix „The Sandman“ чинеше неверојатни 165 милиони долари, а критичарите ја сметаат за вистинско ремек дело.
Read more
play_arrow

Официјален трејлер за трилер хоророт „Night Teeth“

Netflix го објави официјалниот трејлер за новиот трилер хорор кој на платформата треба да излезе за еден месец.
Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за романтичната драма „Malcolm & Marie“

Netflix го објави трејлерот за романтичната драма „Malcolm & Marie“.
Read more
play_arrow

Netflix пак на удар за голотијата: Безобразно непотребни секс-сцени

Новата серија на Netflix насловена Tiny Petty Things наиде на критики од многу гледачи дека има „безобразно непотребни секс-сцени“.
Read more
реклама

Ограда од надвозник падна во Автокоманда, откорнати се дрвја, поплавени улици, делови од Скопје останаа без струја

Read more

Доларот зајакна, еврото ослабе

Read more

Оградата од мостот во Автокоманда падна врз две возила

Read more

6 симптоми дека имате дефицит на витамин Д во вашето тело

Read more