5 вежби за задник и нозе со Загорка Видоевска

Како најдобро да ги затегнете и оформите задникот и нозете? Одговорот на ова прашање го даваме во нашето најново фитнес видео, во кое Загорка Видоевска ви покажува пет вежби што истовремено влијаат на затегнување и оформување на задникот и на нозете. 
 

реклама

Фитнес & Здравје

Што да вежбате доколку мразите џогирање?

Што да вежбате доколку мразите џогирање?

Read more
Што да јадете ако имате проблем со штитната жлезда?

Што да јадете ако имате проблем со штитната жлезда?

Read more
Дали може да се предозирате со овошје?

Дали може да се предозирате со овошје?

Read more
5 вежби за задник и нозе со Загорка Видоевска

5 вежби за задник и нозе со Загорка Видоевска

Read more

Нови видеа

play_arrow

Чак Норис му се закани на Лукашенко

Read more
play_arrow

Готово за 10 минути: Четири рецепти за брз ручек

Read more
play_arrow

Седум фудбалски менаџери кои воделе клуб и репрезентација истовремено

Read more
play_arrow

Разумни трансфери: Барселона

Read more
play_arrow

Сè што е погрешно со „Hustlers“

Read more
play_arrow

Пронајдена карстна дупка каде терористите на ИСИС фрлале тела

Read more
play_arrow

10 фудбалски легенди кои ќе се пензионираат до следната сезона

Read more
play_arrow

Што ќе се случи ако не јадете ништо цели седум дена?

Read more
play_arrow

Несекојдневна глетка: „Стампедо“ од делфини во Калифорнија

Read more
play_arrow

Проверете си го знаењето: Ова се седумте најчести научни урбани митови

Read more
play_arrow

Зошто смртоносни вируси преминуваат од животни на луѓе?

Read more
play_arrow

Десетте најпонижувачки порази во историјата на Лигата на шампиони

Read more