Џенифер Лопес

play_arrow

Џеј Ло затечена од новинар кој ја праша за разводот од Бен Афлек

Актерката и продуцентка Џенифер Лопес беше во Мексико Сити за да го промовира својот нов филм Atlas.
Read more

Џеј Ло и Бен Афлек се пред развод: Таа не може да го контролира, а тој не може да ја смени

Бен Афлек и Џенифер Лопес наводно се разведуваат, а како што истакнуваат американските медиуми, актерот веќе се иселил од нивниот заеднички дом.
Read more
play_arrow

Netflix објави прв трејлер за трилерот со Џеј Ло, фановите не се импресионирани

Netflix го објави официјалниот трејлер за научно-фантастичниот трилер Atlas, во режија на Бред Пејтон (San Andreas). Главната улога во Atlas ја толкува Џенифер Лопес.
Read more
play_arrow

Фановите на Џеј Ло загрижени – се појави ново видео во кое Бен Афлек изгледа гневно

Мај дефинитивно не е најсреќниот месец во животот на пејачката и актерка Џенифер Лопес и нејзиниот сопруг, актерот Бен Афлек.
Read more
play_arrow
filter

Бен Афлек ја посрамоти Џеј Ло на премиерата на нејзиниот нов филм

Џенифер Лопес и Бен Афлек имаа прилично јавна расправија на премиерата на нејзиниот нов филм The Mother.
Read more
play_arrow

Филтерот ја изневери: Како навистина изгледа Џеј Ло?

Џенифер Лопес и на 53 години изгледа одлично, а многумина се прашуваат која е тајната на нејзиниот младешки изглед.
Read more
filter

Поглед во новиот дом на Џеј Ло и Бен Афлек: Луксуз од 35 милиони долари

Џенифер Лопес и Бен Афлек конечно најдоа место што ќе го наречат свој дом, по речиси две години барање, откако се венчаа минатиот јули.
Read more
play_arrow

Бен Афлек фатен на снимка како ѝ се правда на Џеј Ло: Не сум пиел

Бен Афлек и Џенифер Лопес се појавија на забава по повод премиерата на „Shotgun Wedding“, а еден момент особено го привлече вниманието на јавноста.
Read more
play_arrow

Критиката и публиката немилосрдни кон новиот филм на Џеј Ло: Најлошиот во 2022

Новата романтична комедија „Marry Me“, со Џенифер Лопес и Овен Вилсон во главните улоги, наиде на остри реакции кај филмската критика и публиката.
Read more
filter

Џеј Ло пак покажа зошто се исплати да најдете мотивација за вежбање

Џенифер Лопес убедливо заслужува да ја носи титулата мегаѕвезда.
Read more
реклама

Кардиолог споделува навика која го спречува создавањето на згрутчувања во крвта

Read more

Експертите ги избраа најдобрите половни автомобили

Read more

Кој е човекот кој денеска го мрази цела Хрватска: Ова не му е прв скандал

Read more

Голем неделен хороскоп од 24 до 30 јуни

Read more