ентериер

play_arrow
filter

Поглед во најубавиот стан во светот

Според многумина најубавиот стан во светот се наоѓа во Њујорк. Сопственичка е Атина Калдероне, дизајнерка на ентериер чии клиенти биле актерките Џенифер Анистон, Џесика Алба и Хилари Даф.
Read more
filter

Пролетно освежување: Како евтино да го преуредите домот?

Пролетта е идеално време за освежување на домот… Со доаѓањето на потоплите денови, многумина се одлучуваат за поголеми реновирања, како што е замената на керамички плочки.
Read more
реклама

Не простуваат лесно: Хороскопски знаци кои најдолго се лутат

Read more

Клуни одбил 35 милиони долари за еднодневно снимање реклама

Read more

Знаци што покажуваат дека старата љубов уште ве нема преболено

Read more

Првата студија покажа: Омикрон успешно го избегнува имунитетот стекнат по природен пат

Read more