Samsung

filter

Ова се новите Samsung Galaxy Watch 4 и Galaxy Watch 4 Classic

Samsung ги претстави Galaxy Watch 4 и Galaxy Watch 4 Classic.
Read more

Samsung Galaxy M21 2021 Edition доаѓа со 3 задни камери, чини само 140 евра

Минатогодишниот модел Galaxy M21 го доби својот наследник под назив Galaxy M21 2021 Edition.
Read more

Откриени спецификациите на Samsung Galaxy S21 FE

За претстојниот смартфон Galaxy S21 FE се зборува веќе неколку недели, а додека се очекува неговото претставување, откриени се некои спецификации.
Read more

Објавени рендери за новиот Samsung Watch Active 4

Рендерите за претстојниот Samsung Smartwatch се појавија на интернет.
Read more
filter

Samsung летово ќе ги покаже новите смартфони на преклоп

Samsung подготвува нови смартфони на преклоп кои ќе бидат претставени ова лето.
Read more
play_arrow
filter

Погледнете што сѐ може да направи дигиталниот кокпит на Samsung

Samsung го претстави својот најнов дигитален кокпит дизајниран за полесна комуникација и забава во движење.
Read more
реклама

Италија личи на чизма, Албанија на кондом, а Македонија?

Read more

Дали може да опстои бракот без секс?

Read more

Искрени илустрации за секојдневието на мајка со двегодишно дете

Read more

Највисоките дрвја во светот завиткани во огноотпорни ќебиња за заштита од пожар

Read more