HBO објави трејлер за четвртата епизода од последната сезона на „Game of Thrones“

Третата епизода од осмата сезона на „Game of Thrones“ предизвика лавина од реакции на социјалните мрежи. Спојлери „летаа“ на сите страни, многумина имаа позитивни реакции, но не изостануваа ниту негативните реакции. На ред е осмата епизода и епилогот од големата битка.

Оваа недела многу прашања ќе бидат одговорени, а многу нови прашања ќе излезат на површина во четвртата епизода од оваа сезона на „Game of Thrones“. По изненадувачкиот крај на третата епизода, веќе знаеме дека не смееме да ја сфаќаме оваа серија здраво за готово. Затоа, очекувајте сѐ, па дури и работи кои никогаш не мислевте дека некогаш ќе ги видите на малите екрани.

реклама

Сцена

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more
„Sadaku“ е најновото продолжение на култната хорор франшиза „Ring“

„Sadaku“ е најновото продолжение на култната хорор франшиза „Ring“

Read more
Прв трејлер за продолжението на „The Shining“: Јуан Мекгрегор одново го преживува хоророт во „Doctor Sleep“

Прв трејлер за продолжението на „The Shining“: Јуан Мекгрегор одново го преживува хоророт во „Doctor Sleep“

Read more
Disney ја откри иднината на франшизата „Star Wars“

Disney ја откри иднината на франшизата „Star Wars“

Read more

Нови видеа

play_arrow

13-годишно девојче зборува 20 јазици

Read more
play_arrow

Dior уште еднаш покажа зошто е модна куќа без конкуренција

Read more
play_arrow

Седум грешки поради кои не ви се зголемува мускулната маса

Read more
play_arrow

Како изгледа тестирањето за COVID-19 на грчката граница со Бугарија?

Read more
play_arrow

Црвената Месечина им го разубави 4 Јули на Американците

Read more
play_arrow

Златните момчиња: Ова е тимот кој секој би сакал да го менаџира

Read more
play_arrow

10 финти поради кои се навлекуваме на видеоигри

Read more
play_arrow

Зошто мажите почнуваат да се дебелеат после 30-тата година?

Read more
play_arrow

Што треба да јадете пред и по вежбање?

Read more
play_arrow

Како Маркус Рашфорд стана британски национален херој?

Read more
play_arrow

COVID-19: Што ќе се случи со светската економија?

Read more
play_arrow

Четири освежителни пијалаци идеални за летово

Read more