Резерва од 10 полнења за iPhone

Резервната батерија или преносен полнач Anker PowerCore Portable Charger е еден од најмоќните вакви производи на пазарот бидејќи може да ја наполни батеријата на iPhone до 10 пати.

Се работи за полнач од 26.800 mAh, со три USB порта, така што корисниците може да полнат три уреди истовремено.

Anker PowerCore има димензии 7x3,2 инчи, а првите купци ќе добијат два микро USB кабли, мала торбичка и гаранција од 18 месеци.

За нив и цената ќе биде пониска и ќе изнесува 59,99 долари.

реклама

Измерени повеќе од 15.000 пениси: Кој е златниот просек?

Read more

Зошто авионите не летаат преку Тихиот Океан?

Read more

Седум предмети преку кои е најголема шансата да се заразите со корона

Read more

Катапулт поза: Повеќекратен оргазам за неа, дрска игра за него

Read more

Хардвер

Поглед во новиот iPad Air

Read more

Поглед во новиот паметен часовник Huawei Watch GT2 Pro

Read more

Што ќе се случи ако приклучите 100 полначи во телефонот?

Read more

OnePlus наскоро ќе претстави паметен часовник

Read more

Гик

  • play_arrow

Кинеска демонстрација на моќ: Рој дронови против непријателот

Читај повеќе

Што му ја „цица“ батеријата на iPhone 12?

Читај повеќе
  • play_arrow

Најмоќниот чипсет досега е главниот адут на новата Huawei серија

Читај повеќе
  • play_arrow

Што се случува кога некој ќе умре во вселената?

Читај повеќе
  • play_arrow

Како да постигнете убави голови од слободен удар на „FIFA 21“?

Читај повеќе
  • play_arrow

Астронаутите од МВС се вратија на Земјата по 196 дена во вселената

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Поглед во новиот iPad Air

Читај повеќе

Facebook Dating конечно достапен во Европа

Читај повеќе
  • play_arrow

3D патување низ Сончевиот Систем

Читај повеќе